bookuj z własna strona

własna strona i rezerwacja pokój numer

Jak to działa? Każdy pokój/apartament/domek w obiekcie ma swój odpowiednik na portalu rezerwacyjnym obiektu. Oznacza to, że jeśli ktoś rezerwuje pokój/apartament/domek na portalu, to system hotelowy rezerwuje identyczny w obiekcie. Na portalu widzimy wtedy tyle pokoi i takie pokoje do rezerwacji jakie są w obiekcie.

Przykład. Gość rezerwuje pokój 101 na portalu to i system rezerwuje pokój 101 w obiekcie. Rozwiązanie jest popularne w mniejszych obiektach, obiektach o niepowtarzalnej atmosferze każdego z pomieszczeń np. Mediolan, Paryż, Londyn, indywidualnie nazywanych domkach np. Kasprowy, Gubałówka, Rysy czyli pracujących na grafikach szczegółowych.

własna strona i rezerwacja pokój rodzaj

Jak to działa? Pokoje w obiekcie i na portalu rezerwacyjnym obiektu wystawia się pod kątem ich rodzaju np. 1-osobowe2-osoboweapartamenty itp. Gość w rzeczywistości rezerwuje wybrany przez niego rodzaj pokoju a nie konkretny numer pokoju. Numer jest przydzielany automatycznie przez system hotelowy albo manualnie przez osobę w recepcji. Oznacza to, że jeśli ktoś zarezerwuje pokój/apartament/domek na portalu, to system hotelowy zarezerwuje w obiekcie pokój tego samego rodzaju. Na portalu widzimy dostępność danego rodzaju pokoi a nie konkretne pokoje. Na przykład dostępne są pokoje 2-osoboww a brak jest apartamentów.

Przykład. Gość rezerwuje pokój 2-osobowy na portalu to i system rezerwuje pokój 2-osobowy w obiekcie. Rozwiązanie jest popularne w małychśrednich i dużych obiektach, które z definicji nie pracują na grafikach szczegółowych tylko na grafikach rodzajowych.

.

własna strona i smsy oraz kody dostępu do obiektu

Jak to działa? Smsy są wysyłany natychmiast po złożeniu rezerwacji. Każdy sms zawiera swój zestaw informacji dotyczących rezerwacji.

Przykład. Sms może zawierać potwierdzenie rezerwacji, prośbę o wpłacenie zaliczki, kody dostępu do obiektu, instrukcję użycia kodów aby otworzyć drzwi, instrukcję otwarcia skrytki z kluczem do pokoju itp. .

.

własna strona i Przelewy24

Jak to działa? Po zrobieniu rezerwacji na portalu Gość jest przenoszony na stronę Przelewy24. Pokój w obiekcie jest już zarezerwowany ale rezerwacja jest niepotwierdzona (wstępna). Jeśli płatność zakończy się sukcesem, to rezerwacja zmienia status na potwierdzoną.