automatyzacja rezerwacji

co robi nasz i-Booking

Goście robią rezerwacje na stronach takich portali jak booking, airbnb, expedia itp. Rezerwacje automatycznie pojawiają się w naszym systemie, który obsługuje Wasz obiekt.

Zmieniacie zajętość Waszego obiektu czyli dodajecie rezerwację (telefoniczną lub mejlową), meldujeciewyłączacie pokój z eksploatacji itp. Nowa zajętość jest natychmiast i automatycznie wysyłana przez nasz system na portale rezerwacyjne bookingairbnb, expedia itp.

Zmieniacie ceny noclegów w Waszym obiekcie, zmieniacie minimalną ilość dni pobytu w Waszym obiekcie. Nowe wartości rozsyłane są natychmiast i automatycznie przez nasz system na portale rezerwacyjne bookingairbnb, expedia itp.

Channel Manager jest pośrednikiem pomiędzy naszym systemem w Waszym obiekcie a obcymi portalami rezerwacyjnymi. To on rozsyła nowe dane do wszystkich portali. To on pobiera nowe dane ze wszystkich portali. To on dba o to, że zarezerwowany pokój na jednym portalu jest automatycznie niedostępny na innych portalach. W zależności od wielkości obiektu i jego charakteru proponujemy odpowiedni Channel Manager. Kilka słów o najważniejszych.

EffectiveTours oferuje najniższy abonament, który wynosi maksymalnie 1.00$ za 1 pokój (domek) za 1 mc (ceny). BedBooking oferuje opłaty abonamentowe tylko za pracę obiektu w sezonie (ceny). ProfitRoom jest szczególnie wygodny kosztowo dla tych, którzy mają już u niego zakupione inne usługi marketingowo – informatyczne. YieldPlanet oferuje stały abonament niezależnie od liczby pokoi co z kolei preferują większe obiekty noclegowe.

Nasz system wspiera Wasz portal rezerwacyjny, gdzie brak jest prowizji lub prowizja jest tylko za płatność internetową. Własny portal to także bonus za rzeczywiste rezerwacje on-line, w których nie występuje zjawisko overbookingu. Jak to działa?

Wasza strona www posiada klawisz/ikonę/grafikę z napisem rezerwuj on-line. Kieruje on do Waszego portalu rezerwacyjnego, który jest zintegrowany on-line z bazą w obiekcie. Każda rezerwacja złożona w internecie jest natychmiast widoczna w Waszym obiekcie. Każda rezerwacja wprowadzona w Waszym obiekcie (np. telefoniczna, mejlowa) zmienia natychmiast dostępność pokoi w internecie.

Nasz system obsługuje płatności internetowe przy współpracy z Przelewy24 i mBank.

Wszystkie operacje dodania, zmiany i kasowania rezerwacji internetowych są automatycznie potwierdzane bezpłatnym sms-em.