automatyzacja kontroli dostępu

co robią nasze i-Zamki

Wasi Goście robią rezerwacje w internecie, Wasz personel robi rezerwacje w obiekcie, Wy robicie rezerwację dla Gościa na smartfonie. W każdej z tych sytuacji nasz system automatycznie tworzy 4 cyfrowy kod dostępu do Waszego obiektu lub pokoju i natychmiast programuje zamek klawiaturowy (z dokładnością do 1 minuty).

Gość zmienia termin pobytu, długość pobytu, pokój lub rezygnuje z pobytu. W każdej z tych sytuacji nasz system automatycznie zmienia dane związane z przydzielonym wcześniej kodem dostępu.

Wysyłamy automatycznie kody dostępu do Gości bezpłatnym sms-em na potwierdzenie rezerwacji (moment rezerwacji), na przypomnienie o przyjeździe (dzień przed) i na pokój gotowy (dzień przyjazdu).

Automatyzacja kontroli dostępu obejmuje przede wszystkim klawiaturowe zamki elektroniczne on-line, które można otworzyć za pomocą kodu wpisywanego z klawiatury zamka, karty zbliżeniowej lub bezpośrednio z rezerwacji internetowej.

Obsługujemy zamki on-line oparte o oprogramowanie firm TTLock i Tuya (wszystkie zamki chińskie) oraz Mikrokontrola (dowolne zamki oparte o elektrozaczep lub elektrozworę).

Dla obiektów ze skrytkami na klucze przypisujemy automatycznie do rezerwacji kody dostępu do skrytek i przesyłamy je bezpłatnym sms-em.